Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Cylon Raider od Moebius Models

Dodano: 2012-02-09    
« wstecz
Stało się. Cyloński myśliwiec o którym informowałem już w kilku newsach już niebawem ujrzy światło dzienne. Jak poinformował producent pudełka z modelem już wypłynęły z fabryki i lada dzień będziemy mogli zaopatrzyć się w najnowsze dziecko MM.Już teraz część sklepów internetowych wprowadziło przedsprzedaż Raidera, niestety za kwotę sięgającą nawet 40$. Ja osobiście radziłbym poczekać, ponieważ cena za model będzie oscylowała w granicach 25$ w normalnej sprzedaży.

Sam model może nie będzie strasznie skomplikowany, bo będzie zawierał się w 19 częściach. Nie będzie tu mowy o kokpicie lub szeregu mniejszych części jak to miało miejsce w poprzednich modelach od Moebiusa. Niemniej jednak trzy argumenty, które są niewątpliwie plusami na koszt modelu to skala (1:32), dzięki której będzie pasował do Viperów (tych od MM oraz od Revella). Detale, świetnie odwzorowane do czego MM nas przyzwyczaił. Trzecim i pewnie nie ostatnim plusem będzie fakt, że jest to wersja Cylona w wersji Advanced. Czyli nie taka jaką mieliśmy okazję widzieć w pilocie serialu BSG, a już w późniejszych odcinkach.

Poniższy obrazek bardzo dobrze reprezentuje wizualne różnice między tymi dwoma wersjami
 
A teraz informacje, które niejednemu fanowi zmrożą krew w żyłach.
MM zapowiedział, że oprócz Centuriona ma zamiar wydać w tym roku jeszcze dwa modele. Pierwszym w kolejce jest Battlestar Pegasus w skali odpowiadającej wydanej już Galactice. Drugim modelem pod koniec roku ma być Raptor. Wiadomość jest bardzo pozytywna. Mi osobiście niewiele czasu było potrzeba by się nakręcić na te modele i już nie mogę się ich doczekać.


Dodał: Peter_D
A i ja już jestem po zamówieniach :) model niebawem rozpocznie dłuuugą drogę do mnie.
Dodał: Biskup
No to ja swojego już zamówiłem. Teraz pozostaje czekać.
Dodał: Biskup
W Monsters In Motion jest po 25 tylko, że u nich trzeba kartą płacić. Szukam nadal dalej jak coś to się odezwę :)
Dodał: Peter_D
Ja będę zamawiał w takim jednym sklepie w Ebayu gdzie już kiedyś coś kupowałem więc jak coś to możemy się podzielić przesyłką :)
Dodał: Biskup
Od jakiegoś czasu śledzę ten model. Kokpitu w nim nie ba, bo w nich przecież nie było kokpitów, jako takich. Sam model na początku będzie raczej w cenie ~30 USD. Jest dostępny w jednym sklepie w przedsprzedaży za 25 USD, ale niestety przyjmują tylko płatność kartą kredytową i nie ma Paypala.
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?