Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Koniec modeli Star Wars z Revella? - UPDATE

Dodano: 2012-04-01    
« wstecz
Ostatnimi czasy ogłoszono, że Revell, niemiecka firma produkująca modele z filmów Star Wars oraz Star Trek, została sprzedana Hobbico. Niestety tym samym straciła prawa LucasFilm do dalszej produkcji modeli z Gwiezdnej Sagi. Tak właśnie nadszedł koniec pewnej ery, podczas trwania której przyszło nam ciszyć się, może nie idealnymi modelami do sklejania, ale pojazdami, których nikt inny wcześniej nie wypuścił na rynek.
Ale co nas czeka w przyszłości? Chodzą słuchy, że licencje na modele dostała firma...Kenner, która od lat współpracuje z LucasFilm. Wszystko wskazuje na to iż tak właśnie się stanie, ponieważ ideologia Kennera idealnie wpasowuje się w koncepcję Lucasa. Chodzi oczywiście o przemysł zabawkarski, na który to jest największy zbyt.
Tym samym, jeśli wszystkie plotki się potwierdzą, w wakacje powinniśmy mieć już pierwsze informacje o produktach modelarskich tej firmy...

UPDATE: Tak jak myśleliście...jest to mały żarcik...ale nie do końca. Prawdą jest bowiem, że Revell zotaje przejęty przez Hobbico. Jak to będzie z modelai SW? Czas pokaże. Pozytyny aspekt tego newsa jest taki, że Kenner nie przejmie licencji na modele, tym samym nie beziemy mieli kolejnych zabawek w miejsce modeli.Dodał: Biskup
Oj myślę, że Revell z hańbą nie będzie miał problemu przynajmniej tak długo jak będą produkować :)
Dodał: Peter_D
Garindan>> Przy odrobinie chęci (czasami i konieczności) używamy kleju, farb, szpachli etc...Pamiętaj również, że Revell wypuścił Venatora, który nie był składakiem.
Dodał: Garindan
Revell produkuje składaki a nie modele.
Dodał: maks4
KURNA NARESZCIE JAKAŚ DOBRA WIADOMOŚĆ!
KONIEC HAŃBY DLA REVELA TERAZ PRZYJDZIE PORA NA STAR TREKA!
FAJNIE!!!
Dodał: sternik
No tak. Jak co roku pierwszego kwietnia mamy jakieś smutne informacje :D
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?