Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Baza danych modeli Sci-Fi

Dodano: 2013-07-08    
« wstecz
Mam przyjemność przedstawić Wam nową podstronę w serwisie Galaxy Kits. Jest to lista modeli Sci-fi z różnych uniwersów, z możliwością sortowania po producencie, skali oraz wspomnianym wcześniej świecie w jakim dany pojazd występował. Na chwilę obecną własnymi siłami wprowadziłem zaledwie 300 modeli. Jednak jestem pewien, że ta liczba wzrośnie kilkukrotnie na przestrzeni najbliższych tygodni.
Należy pamiętać, że jest to pierwsza wersja, która nadawała się do publicznego wypuszczenia dlatego są na chwilę obecną jedynie podstawowe opcje, które były niezbędne do poprawnego działania. Już niebawem dodam opcję wstawiania dowolnej ilości wpisów za jednym razem, linki do pudełek, inboxów, instrukcji.

Ciekaw jestem jak przyjmie się taka baza danych i jakim będzie cieszyła się zainteresowaniem.

Jeśli oczywiście posiadacie jakieś modele nieuwzględnione w liście, jest to odpowiedni moment by dodać je własnoręcznie.

Tym czasem zapraszam na podstronę: http://galaxykits.com/baza.php

PS. Czas na listę płac. Najprawdopodobniej ta podstrona nie powstałaby gdyby nie inicjatywa kolegi Krzyśka "Kreta". Może nie jest to dokładnie tak jak sobie wymyślił, ale od czegoś trzeba zacząć. Dzięki wielkie za podpowiedź :)Dodał: Peter_D
Cześć Witek
Oczywiście boxy będą dodane już niebawem :)
Dodał: Witek
Witam
Jako nowicjusz chciałbym zaproponować dodanie do w/w spisu linku do fotki opakowania jeśli takowe jest oczywiście, zainteresowani wiedzieli by czego szukać.
Dodał: Kret
Jest super, działamy z dodawaniem modeli. Dzięki, kawał roboty.
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?