Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Bandai - Tie Fighter oraz AT-ST

Dodano: 2015-02-19    
« wstecz
Serwis Gunjap opublikował nowe, oficjalne zdjęcia nadchodzących modeli z firmy Bandai.

Pierwszym z nich jest model Tie Fightera w skali 1:72.
Model tak jak i wersja X1 będzie posiadała bardzo wierną kopię kokpitu, odsłonięty dolny właz ukazujący przestrzeń działek blasterowych. Będzie również posiadał podstawkę oraz ruchome mocowanie umożliwiające ułożenie modelu w różnych pozycjach.
Cena: ~75PLN + przesyłka

Oto zdjecia myśliwca TIE.


Kolejnym modelem jest pojazd kroczący AT-ST w skali 1:48.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez producenta "kurczak" będzie miał otwierany właz, w pełni zdetalowaną kabinę wraz z dwoma kierowcami oraz figurką Chewbacci. Dodatkowo kończyny modelu będą mogły być ruchome co umożliwi ustawianie go w różnych pozycjach.
Model posiada dodatkowo podstawkę stylizowaną na podłoże Endora.
Cena: ~75PLN + przesyłka
Modele są już od dwóch miesięcy w przedsprzedaży. Ich wysyłka rozpocznie się najprawdowpodobniej ostatniego dnia lutego lub w pierwszych dniach marca.

Dodatkowo, w sklepie HLJ jest możliwość składania zamówień na modele X-Winga w skali 1:48 (wersja zmotoryzowana) oraz C-3PO. Cena za X-Winga waha się w granicach 250PLN natomiast za C-3PO cena wynosi 90PLNMy lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?