Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Bandai i Stardestroyer

Dodano: 2015-03-23    
« wstecz
Coraz częściej mówi się o tym, że Bandai ma zamiar wypuścić na rynek model Imperialnego Niszczyciela Gwiezdnego. Tak, to jest ten sam model, który był prezentowany jako prototyp na targach Tokyo Toy Show. Można powiedzieć, że wiele osób nakręciło się na niego ponieważ detalami nie odbiegał od tych jakie występowały w wersji Anigrand. Do tego skala 1:1700 dawała wymiary dwa razy większe niż nieprodukowana już wersja żywiczna.
 


Z różnych źródeł wynika, że model będzie składał się z 1000 (!) części i prawdopodobnie dostępny będzie w trzecim kwartale lub pod koniec tego roku. Niszczyciel dodatkowo będzie fabrycznie dostosowany do oświetlenia. Będzie również posiadał wiazki światłowodów mogących rozświetlić tak okna jak i silniki.
 


Ale coś za coś. Cena będzie oscylowała w granicach 400$. Dużo, mało jak za taki model? Rynek to zweryfikuje, ale jestem pewien, że kilka tych modeli pojawi się również w naszym kraju.

Czy wszystkie te plotki będą potwierdzone? To zobaczymy zapewne już niebawem.Dodał: Krzysztof Wencel13
JA SIE PISZE JAK TYLKO BEDZIE MOZLIWOSC ZAKUPU :)
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?