Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Shizuoka Hobby Show 2015

Dodano: 2015-05-17    
« wstecz
54 targi Shizuoka Hobby Show właśnie dobiegają końca. Jest to jedno z największych wydarzeń w branży zabawkarsko-modelarskiej. To właśnie tam przedstawiane są nowe produkty największych producentów operujących w tych tematach.

Nie mogło na targach zabraknąć bohatera ostatnich newsów, czyli firmy Bandai.

Wreszcie mógł on przedstawić wszystkim zainteresowanych pełen arsenał wstępnie zapowiadanych, nawet przez same zdjęcia, modeli.

I tak oto można było zobaczyć model, który wyjdzie już na dniach czyli Snowspeeder w skali 1:48.Drugim, chyba jeszcze bardziej oczekiwanym modelem jest Y-Wing w skali 1:72Oczywiście jest też coś dla fanów figurek z gwiezdnej sagi.

Na pierwszy ogień można przedstawić Sandtroopera w skali 1:12oraz Scout Troopera na Speeder BikeDodatkowo został ponownie wystawiony zmotoryzowany model AT-AT w skali 1:48. Bardziej chyba jako dekoracja niż zapowiedź czegoś nowego.

Niestety brak było tym razem modelu Niszczyciela Gwiezdnego. Być może poszedł już do produkcji, a możliwe, że nie było dla niego miejsca.

Jego miejsce zajęły modele większych rozmiarów. Zamiast Niszczyciela pojawiły się zamienniki w postaci wielkiego myśliwca Dartha Vadera w skali ~1:12 oraz R2-D2 w skali 1:4

Na nieszczęście, dla wszystkich czekających na świeże kąski, Bandai tym razem nie pokazał żadnych nowych modeli z serii Star Wars. Owszem, było dużo nowych modeli mechów, ale z sagi Lucasa nie uświadczyliśmy nic nowego.

Najprawdopodobniej, na którejś z najbliższych wystaw pojawią się nowe zapowiedzi. Wystarczy tylko poczekać.

Zdjęcia: http://stevethefishdotnet.tumblr.com/Dodał: Biskup
Tu jest jeszcze trochę informacji o nowościach z S-F:
http://www.hobbylink.tv/gunpla-tv-live-at-shizuoka-hobby-show-2015
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?