Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Nowy model Outridera na horyzoncie

Dodano: 2015-07-10    
« wstecz
Już niebawem światło dzienne ujrzy gratka modelarska, która zaspokoi niejednego fana Gwiezdnych Wojen. Outrider, pojazd Dasha Rendara z powieści oraz książki Shadows of the Empire, jest już w fazie produkcji i będzie do kupienia na przełomie sierpnia i września. Ta wersja będzie wykonana w zdobywającej coraz większą popularność skali czyli 1:144 tym samym będzie świetnie pasował do modeli tak z firmy Fine Molds jak również Anigrand.
Model będzie składał się z ok. 40 części, w tym również metalowych i przeźroczystych jak np. kabina polota oraz dusze głównego silnika. Do modelu bedzie również dołączony zestaw naklejek. Rozmiary modelu będą zawierały się w wartościach 203mm x 152mm x 76mm

Cena jaka będzie obowiązywała wahać się będzie w granicach 80-90$ razem z przesyłką.

Dla przypomnienia dodam, że na rynku była również dostępna żywiczna wersja w skali 1:72 autorstwa Zarkus Models, ale niestety od dłuższego czasu model jest już poza sprzedażą.

A poniżej kilka zdjęć modelu wersji wstępnej.
Jak widać ilość detali jest sporawa, co prawda kilka części pochodzi pewnie już z gotowych modeli, ale i tak jest czym cieszyć oko.
 


My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?