Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Revell kontratakuje

Dodano: 2015-08-29    
« wstecz
Ostatnimi czasy było głośno o kolejnych produktach wypuszczanych przez firmę Bandai. Firma ta już na samym początku przedstawiła szeroki asortyment produktów z klasycznej trylogii. Wśród nich każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Jednak nie tylko Bandai zagarnie zyski z tego "tortu" dla siebie. Rynek już niebawem zaleją modele wyprodukowane przez niemiecką firmę Revell. Znaną głównie z produkcji zabawkowych wersji modeli do składania.
W planach jest naprawdę szeroki asortyment modeli-składaków dla osób mniej doświadczonych. Wśród nich znajdą się modele dużych gabarytów w wersji SnapTile oraz również mniejsze modeliki w wersji Pocket.
Do tej pory nie została przedstawiona pełna lista wszystkich modeli mających się ukazać na rynku, ale już wiadomo, że cztery modele będą dostępne na pewno.

Oto one:

Resistance X-Wing Fighter

Poe's X-Wing Fighter

First Order Tie Fighter

Millennium FalconModele te są raczej prostej konstrukcji. Poziom 1 skomplikowania. Dodatkowo każdy z nich posiada opcję dźwięku.
W sam raz dla małych pociech.

Poniżej grafiki Revella informujące, że już 4 września poznamy więcej informacji o produktach tej firmy.Dodał: Peter_D
Revell nawet nie stara się wchodzić w drogę Bandaiowi. Oni znaleźli niszę u mniej wymagających klientów.
Dodał: odan
A w piątek o 18tej naszego czasu, Bandai zaprezentuje swoje wersje i tu dopiero jest na co czekać (biorąc pod uwagę jakość Bandai a Revella) http://bandai-hobby.net/sw/news/ev04.html
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?