Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Revell odpowiada: Przebudzenie Mocy

Dodano: 2015-09-05    
« wstecz
Piątek Mocy okazał się nie lada atrakcją jeśli chodzi o nowości tak zabawkarskie jak i modelarskie. Bandai, z racji położenia geograficznego Japonii, jako pierwszy ujawnił swoje plany na nadchodzące 5 miesięcy. Pisałem o tym w poprzednim newsie. Revell, blisko 5 godzin po tym wydarzeniu również przedstawił swoje plany.
Oczywiście nowa linia produktowa będzie w 100% opierała się na licencji obejmujące najnowsze filmy Disneya.

Bez przeciągania poniżej podam listę modeli jaką będzie można już niebawem nabyć w naszym kraju.

Na pierwszy ogień poszły myśliwce Ruchu Oporu czyli T-70 X-Wing. Oczywiście będą one w dwóch wersjach kolorystycznych. Pierwszy standardowy biało niebieski, drugi w wersji Black Leadera pilotowanego przez Poe Damerona.
Ciekawym zabiegiem będzie wypuszczenie każdego z tych modeli w dwóch wersjach.
Pierwszą z nich będzie model dla dzieci od 6 lat, super prosty do złożenia posiadający efekty dźwiękowe. Składał się będzie z 18 części. Długość tej wersji będzie wynosiła 22 cm.

Druga zaś wersja będzie mierzyła 25 cm i będzie składała się z 55 części. Teoretycznie będzie przeznaczona dla dzieci powyżej 8 roku życia.
Różnice między tymi wersjami to nie tylko moduł efektów dźwiękowych, ale szereg mniej lub bardziej widocznych rozbieżności. Będą to między innymi inaczej ułożone działka lub inna bryła kadłuba.

Następnym zestawem jaki wszedł do sprzedaży to myśliwiec First Order Tie Fighter w wersji Special Forces. Jest to wersja rozbudowana podstawowego myśliwca tej frakcji.
Ten również będzie dostępny w dwóch wersjach.
Pierwsza będzie składała się z 15 części, a długość będzie wynosiła 13 cm. Oczywiście będzie do niej dołączony zestaw grający.

W drugiej wersji natomiast 39 części zbuduje nam model o długości 19 cm.

Trzeci model to pozycja, której nie można było pominąć. Sokół Millennium z nowym radarem.
Tak samo jak przy poprzednikach, pierwsza wersja jest z dźwiękiem. Długość to 21cm i 19 części. Jego większy odpowiednik to zestaw składający się z 69 części o łącznej długości model 38 cm.


I teraz tak jak mały zestaw zasługuje na uwagę, tak jego większa wersja sprawia wrażenie jakby był to ten sam zestaw, który już był dostępny na rynku od dawna. Czyi nic ciekawego.


Ostatni model to coś czego jeszcze tak naprawdę nie było.
Revell jako pierwszy powiedział coś więcej o statkach w nowym filmie.
Czwartym modelem jest Prom Dowodzenia Kylo Rena. Pojazd ze zmienną geometrią skrzydeł. Techniczne informacji o modelu to długość 18 cm, a ilość części jest równa 53 sztuk. Zaawansowanie modelu to poziom 2.


Oczywiście jak to w przypadku modeli Revella nie należy spodziewać się modelarskich rewelacji. Są to proste składaki, które jeśli ktoś będzie chciał, to spokojnie może przerobić i przemalować na coś bardziej atrakcyjnego wizualnie.My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?