Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Bandai na święta i nowy rok

Dodano: 2015-12-12    
« wstecz
Dla tych, którzy mają nadzieję, że jednak licencja japońskiej firmy będzie obejmowała większą ilość krajów niż Japonię, mam złą wiadomość. Nic w tej kwetsii się nie zmieniło i nic nie wskazuje by się zmieniło.
Dlatego też na chwilę obecną pozostaje szukanie modeli "po ludziach".

Nie zmienia to faktu, że Bandai prze dalej do przodu nie patrząc na przeciwności.
Oczywiście każdy już wie, że dwa modele z Przebudzenia Mocy są już dostępne. Czyli X-Wing oraz Sokół Millennium. Mam oba i muszę powiedzieć, że nie ma i pewnie nie będzie drugich tak dobrych.
Ale na chwilę obecną interesuje nas to co przyniosą najbliższe miesiące. Producent nadal korzysta zlicencji na nowy film, więc nie powinno dziwić, że kolejne pozycje będą dotyczyły właśnie tego filmu.

I tak w listopadzie została wydana figurka, oczywiście w skali 1:12, żołnierza Nowego Porządku czyli Stormtroopera.

Na koniec grudnia jest planowane wydanie, wcześniej zapowiadanego zestawu droidów w skali 1:12 R2-D2 (takiego samego jak był wcześniej) oraz droida BB-8 z nowego filmu.Drugim modelem jest tym razem myśliwiec Nowego porządku w wersji podstawowej czyli Tie Fighter w skali 1:72.

Na styczeń natomiast jest przewidziany model Tie Fighter w wersji Special Forces również w skali 1:72.
Luty natomiast zafunduje nam kolejną figurkę do kolekcji. Będzie to Kapitan Phasma, czyli chromowany Stormtrooper.


Ale ale, to nie wszystko.
Bandai pokusił się o eksperyment, a mianowicie postanowił wypuścić Sztormtroopera w wersji jaką znamy, ale całego czarnego. Ma on symulować specjalną jednostkę tych żołnierzy, a dokładniej Blackhole Troopers. Fajna sprawa, bo niby nic nowego, a jednak jest to ukłon w stronę Legend czyli skasowanego Expanded Universe.

 Dodał: odan
No zobaczymy, jak pisałem to jedynie ploty, zresztą ciekawszy jestem cen modeli od Dragona.
Dodał: Peter_D
Pierwszy raz słyszę o tym, ale jak coś będę wiedział to dam znać. W sumie mogę zapłacić więcej za badziewnego Revella, albo więcej za Bandaia ;) Ceny są jeszcze do przełknięcia
Dodał: odan
Chodzą też niestety jakieś ploty o tym, że Bandai podnosi ceny (wspomina się że nawet o 70%)...ale ile w tym prawdy to ciężko powiedzieć.
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?