Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Model Niszczyciela Gwiezdnego

Dodano: 2015-12-27    
« wstecz
Nowych modeli nigdy dość. Kolejne firmy starają się uszczknąć coś z popularności Przebudzenia Mocy, które już od ponad tygodnia jest wyświetlana w kinach na całym Świecie.

Tym razem do akcji wkracza rosyjska firma Zvezda.
W katalogu na rok 2016 został zapowiedziany nowy model Niszczyciela Gwiezdnego. Jednak nie trzeba się cieszyć zawczasu. Nowy produkt zapewne najbardziej przypadnie do gustu młodszym fanom Sagi, a to ze względu na to iż Zvezda zdobyła licencję na produkty sygnowane logiem serialu Rebels. Tak, szał zapewne już opadł u niektórych. Jeśli ktoś widział chociaż kawałek jednego z odcinków to wie, że żaden z pojazdów nie jest taki jak w filmach. Każdy z nich jest zdeformowany względem oryginału. Oczywiście można sobie to tłumaczyć wczesnymi wersjami, ale sami wiecie, produkcje dla młodszych widzów rządzą się swoimi prawami.

Wracając. Model przewidziany jest na pierwszą połowę roku. Imponuje natomiast wielkość modelu. Będzie on mierzył 60cm. Co jest nie lada gratką. Kawał plastiku.

Miejmy nadzieję, że firma wyda również inne modele z tej serii jak A-Wingi oraz Rebeliancką korwetę lub Ducha.

Dla przypomnienia, Zvezda ma już doświadczenie we współpracy z firmą Disney. Wypuściła ona bowiem modele z filmu Samoloty, które cieszyły się sporym zainteresowaniem.

Na koniec strony z katalogu Zvezdy.
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?