Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Nowe/stare pozycje od Revella

Dodano: 2016-08-01    
« wstecz
Już od końca zeszłego roku było słychać plotki o tym, że Revell planuje wskrzesić modele japońskiej firmy Fine Molds. Na początku nie było nawet wiadomo czy chodzi o wszystkie pojazdy czy jedynie o wybrane pozycje. Na początku roku została ujawniona informacja, że pod lupę zostały wzięte trzy modele Fine Molds. Millennium Falcon w skali 1:72, X-Wing oraz Tie Fighter w skalach 1:48. Zestawy te określono mianem Master Series. Co oczywiście ma uzasadnienie z racji tego, że w porównaniu do wszystkich innych pozycji Revella, te przepaki są rzeczywiście na znacznie wyższym poziomie odwzorowania detali.

Tym samym, od jakiegoś czasu w USA można już dostać wspomniane modele.

A jak to wypada cenowo? Dla przykładu Sokół jest dostepny w cenie min. 250$. Co jest dużym skokiem porównując zestaw wypuszczony przez Fine molds.

 

Ale to nie koniec sensacji cenowych.
Z ostatnim newsletterem Revella można było zapoznać się z cenami wszystkich trzech zestawów na europę. Myślicie, że będzie taniej? Nic z tego. Zamówienia można już składać na stronie producenta.Sokół jest dostępny w wersji pre-order. Cena Sokoła wynosi na chwilę obecną 349 Euro! X-Winga to 100 Euro, a Tie Fightera 80 Euro.

 

 

Bardzo dziwna praktyka. Sam niestety nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego tak to wygląda.
Dla chętnych, chcących kupić model wprost od producenta, poniżej zamieszczam linki.

Millennium Falcon: link >

X-Wing: link >

Tie Fighter: link >My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?