Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Bandai - Kilka wieści

Dodano: 2016-08-06    
« wstecz
Nowości zacznę od modelu, który został już wypuszczony na światło dzienne. Tie Interceptor jest już dostępny i praktycznie zaczęła się jego wysyłka.
Jakość modelu nie odbiega oczywiście jakością od pozostałych modeli więc należy spodziewać się świetnego modelu.
Jedynym problemem może być łączenie krawędzi skrzydeł. Jak pamiętamy panele solarne wykonane są osobno z czarnego plastiku. Ramki natomiast nakładamy osobno.

Tie Interceptor

W sierpniu światło dzienne ujrzy model śmiga Stap razem z figurką Battledroida. Cały zestaw wykonany w skali 1:12. Należy dodać, że Droid będzie konfigurowalny i będzie można ustawić go w pozycji do przewozu w transporterach.

Stap + Battledroid

Kolejny temat, w którym się ruszyło to małe modeliki Tie Fighterów First Order. Bandai zaprezentował zdjęcie pudełka oraz gotowyh modeli. W pudełku będą dostępne dwa modele, dla dwóch różnych wersji myśliwca.

First Order Tie Fighter

Zapowiedzią, która niejako nigdy nie była potwierdzona na 100% to model X-Winga T-70 ale w barwach Poe Damerona. Czarny X-Wing powinien być dostępny pod koniec roku.

X-Wing T-70 1:72 - Poe Dameron

Wracając do małych modeli w skali 1:144 to również pod koniec roku będzie dostępny model Y-Winga. Równie dobrze wykonany co poprzednie modele z tej serii. Czy przebije jakością wersję Fine Molds...przekonamy sie niebawem.

Y-Wing 1:144

Na koniec wisienka na torcie. Na jadnym z ostatnich szoł modelarskich Bandai zaprezentował wystawkę z modelem Sokoła Millennium. Niestety, tak jak w przypadku Niszcyciela Gwiezdnego jest to tylko wystawka. Możliwe, że Bandai pociągnie temat dalej i wypuści zestaw jako model, ale na chwilę obecną nic nie wiadomo.

Millennium Falcon - 1:72Dodał: odan
Jedną ciekawostkę chciałbym zauważyć odnośnie serii "mikro", na stronie zwie się ona CONCEPT. Biorąc pod uwagę, że wszystkie te modele były lub będą wypuszczone w większych skalach, można chyba śmiało się również spodziewać większej wersji Star Destroyera. A odnośnie Falcona, warto zwrócić uwagę, iż wspomniany Star Destroyer z któryś targów, był wydrukiem 3d (charakterystyczna powierzchnia) natomiast w przypadku Falcona tego nie widać, a więc raczej spodziewałbym się, że dość szybko wejdzie na rynek.
My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?