Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Zapowiedzi Revella na rok 2017

Dodano: 2017-02-06    
« wstecz
Jak zawsze na początku roku Revell przedstawia swoje zapowiedzi modelarskie na cały rok. Tym razem na 68 Toy Fair w Norymberdze, wśród wielu propozycji modelarskich znalazły się oczywiście zapowiedzi, które nas najbardziej interesują. Czyli modele z dziedziny Sci-Fi. Wśród wszystkich propozycji nie zabrakło wznowień modeli, które już mieliśmy możliwość kupić. Między innymi będą o Tie Fighter (06051), Landspeeder (06050), First Order Tie Fighter, AT-ACT, Y-Wing, Pocket Millennium Falcon, AT-AT, ARC-170, Slave 1 oraz N-1 Starfighter te modele również w wersji Pocket.

Revell, ku uciesze fanów planuje również wypuścić na rynek, pod swoją banderą, przepak modelu Niszczyciela Gwiezdnego w skali 1:2700 (Recenzja wersji Zvezdy już niebawem na Galaxykits). Niestety cena za ten model będzie większa niż u producenta. Kwota wyjściowa za Niszczyciela to 99 Euro, ale trzeba pamiętać, że należy jeszcze doliczyć koszty transportu, pośredników etc.

Poniżej zdjęcia z targów.
Niszczyciel Imperialny
Jest jeszcze bardzo fajna niespodzianka dla wszystkich fanów serii gier Halo. Revell zamierza bowiem wypuścić serię modeli związanych z tą tematyką.
Modele nimi transportowiec Pelikan. Skala 1:100, cena wyjściowa 40 Euro. Dodatkowo będą jeszcze dostępne modele UNSC Scorpion w skali 1:35 za cenę 40 Euro, Warthog 1:35 za cenę 40 oraz Convenant Wraith również w skali 1:35, ale za cenę 30 Euro.
Modele będą dostępne już od października.
Ze swojej strony muszę powiedzieć, że październik zapowiada się bardzo ciekawie. Oczywiście szkoda, że Pelikan nie jest w skali bardziej popularnej jak 1:72 lub 1:144, ale trzeba się cieszyć z tego co jest.

Poniżej zdjęcia pudełek i prototypów modeli.Źródło: http://www.ipmsdeutschland.de/Ausstellungen/Nuernberg2017My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?