Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Batwing od Moebius Models

Dodano: 2017-03-01    
« wstecz
Film Batman vs Superman: Świt sprawiedliwości nie był filmem ani ciekawym, ani wysokich lotów. Nie ma co ukrywać, nawet fani przygód Mrocznego Rycerza z całego świata odnosili sie do tego filmu z dużym dystansem. Niestety nawet design zabawek Batmana można określić jako ubogi zwłaszcza jeśli zestawimy je z klasykami, w których wystąpił Michael Keaton.
Nie jest to jednak przeszkoda dla firmy Moebius Models w wypuszczaniu na rynek modeli z tego filmu. Co by nie było, jak najbardziej nie ma w tym nic złego.
Tak oto na rynek już niebawem, bo na przełomie wiosny i lata, trafi drugi już model pojazdu z tego filmu. Wszyscy fani serii będą mogli nabyć model Batwinga, czyli samolotu, który pilotował Batman.
Model będzie wykonany w skali 1:25, standardowej dla tej serii modeli. Długość i szerokość modelu będzie wynosiła ok. 40 cm. Model będzie miał w pełni wyposażoną kabinę, dołączone podwozie oraz możliwość składania skrzydeł.
Cena za model to ok. 75$ w przedsprzedaży.

Poniżej kilka zdjęć Batwinga.
   My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?