Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

The Expanse

Dodano: 2017-03-03    
« wstecz

Nie da się ukryć, że stacja SyFy, dawniej Sci-Fi, nie produkuje seriali o jakości i budżetach dorównującym takim gigantom jak HBO czy Netflix. Tym samym ich produkcje nie są tak dobre, a zarazem tak znane szerszej publiczności jak produkcje konkurencji.

Niemniej jednak raz na jakiś czas SyFy w ramówce stacji trafią się, myślę, że nie użyję tutaj tego słowa na wyrost, perełki. Dla przypomnienia, jedną z takich pozycji była wznowiona wersja serialu Battlestar Galactica. Cztero-sezonowe przedstawienie odniosło spory sukces, a nawet do dzisiaj jest bardzo duże grono wiernych fanów również wśród modelarzy.

Kolejnym takim serialem jest widowisko The Expanse. Wykonane z dużym rozmachem, przedstawiające ciekawą historię, bez dłużn, niepotrzebnych romansów. Bardzo konkretny serial SF, który można polecić wszystkim fanom gatunku. Na chwilę obecną możemy oglądać półmetek drugiego sezonu.

Jako ciekawostka, producent serialu, postanowił jakiś czas temu przygotować niespodziankę dla fanów. Udostępnił on bowiem modele 3D z serialu.

Wśród nich możemy znaleźć modele Canterbury, Rocinante, DonnageraPamiętając, że modele są przeznaczone do domowego druku 3D, nie należy spodziewać się, że będą posiadały taką samą jakość jak modele pudełkowe. Bardziej mogą one służyć jako bryły poglądowe, stanowiące ozdobę biurka lub pułki.

Wszystkie modele można zobaczyć na oficjalnym kanale stacji SyFy na platformie Thingiverse

 My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?