Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Model Nebulon-B a.k.a. Fregata Medyczna

Dodano: 2017-03-05    
« wstecz
Firma JPG Productions znana jest już szerszemu gronu modelarzy. Taka sytuacja ma się za sprawą bardzo fajnych modeli Sci-Fi. Przypomnijmy, Starbug z serialu Czerwony Karzeł, seria modeli z Gwiezdnych Wojen jak Acclamator, Outrider czy wiele innych mniejszych produkcji. Od kiedy firma podjęła współpracę z Nicholasem Saganen, utalentowanym modelarzem 3D, jakość model znacznie podskoczyła.

Tym razem światło dzienne ujrzał model wymodelowany w programie 3D, wydrukowany na drukarce 3D, usprawniony, a następnie powielony w żywicy.

Nebulon B, czyli fregata medyczna została wykonana w skali 1:350. Ilość części jak na model garażowy, jest ogromna. W zestawie wchodzi ponad 100 elementów. Daje to długość sumaryczną modelu wynoszącą blisko 90 cm, 20 cm szerokości oraz 37 cm wysokości.
Niestety jak to bywa, za tak świetny model trzeba też zapłacić adekwatną kwotę. 600 dolarów plus przesyłka.

Sporo, ale jeśli ktoś ma wolną gotówkę to może zaszaleć i mieć produkt naprawdę świetnej jakości. Sam model zapewni przygodę na całkiem sporo wieczorów, a efekt i tak zrekompensuje lżejszy portfel. Osobiście zazdroszczę wszystkim nabywcom takiego eksponatu.

Poniżej zdjęcia części modelu.

My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?