Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Wielkie roboty nadchodzą

Dodano: 2017-03-17    
« wstecz
Wszyscy fani wielkich robotów powinni być uszczęśliwieni tą informacją.
Firma PLAMAX postanowiła wraz z początkiem roku wypuścić na rynek dwa plastikowe modele wielkich robotów zwanych Jaegerami.
Dla przypomnienia, roboty te są głównymi bohaterami filmu Pacyfic Rim. Są one odpowiedzą na niebezpieczeństwo w postaci gigantycznych potworów wychodzących z głębin oceanu. Oczywiście nie ma się co rozwodzić nad fabułą oraz bohaterami z krwi i kości, bo to nie oni są w centrum uwagi.
Same modele przedstawiają dwa typy Jaegerów. Są nimi amerykański Gipsy Danger oraz rosyjski Cherno Alpha. Dzięki zastosowaniu skali 1:350 zyskujemy modele o wielkości mniej więcej 250mm. Czyli roboty są całkiem pokaźnych rozmiarów. To nie wszystkie atrakcje jakie czekają nabywców. Modele są super wykonane, posiadają mnóstwo detali i co więcej, niektóre elementy pancerza można zdjąć przez co odkrywają się wszelkiego rodzaju mechanizmy z jakich składa się potężna maszyna. Figurki mogą być pozowane. Dodatkowo posiadają one opcje konstrukcyjne jak w przypadku Gypsy Dangera gdzie rękę można zamienić na wersję z działem sonicznym lub z dołączanym mieczem.
Na koniec trzeba dodać, że zestawy mogą być oświetlone. I tu fajna sprawa, ponieważ nie trzeba bawić się w lutowanie diod. Cały układ oświetleniowy jest już w zestawie.
Cena za jeden model waha się w okolicach kwoty 300pln.

Na chwilę obecną są wypuszczone zaledwie dwa modele. Ale z informacji od producenta wynika, że w przyszłości mają pojawić się jeszcze dwa kolosy. Będą nimi Striker Eureka oraz Crimson Typhoon. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Poniżej kilka zdjęć obu modeli.My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?