Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Modele Star Trek mają nowego producenta

Dodano: 2017-04-30    
« wstecz
Nie tak dawno informowałem o tym, że Moebius Models rusza z produkcją modeli z Odysei Kosmicznej. To nie koniec atrakcji.
Jak wynika z najnowszej informacji jaka obiegła świat modelarski, nowe modele z serii Star Trek będzie produkowała firma Moebius Models posiadająca licencję na modele z serialu Battlestar Galactica, filmów o super bohaterach i jeszcze kilku innych produkcji.

Co więcej, została również upublicznione pudełko pierwszego produktu z tej serii. Jest nim model USS Franklin, który można było zobaczyć w filmie Star Trek: W nieznane.
Model będzie wykonany w skali 1:350. W takiej skali model będzie miał długość bliską 40cm. Niestety nic więcej nie wiadomo.
 


Wg innych informacji pochodzących z wystawy San Diego Comic Con Moebius Model planuje również wypuszczenie na rynek modeli USS Enterprise, USS Kelvin, and JellyfishNie wiadomo również, czy poprzedni licencjobiorca czyli Polar Light/Ertl nadal będzie produkował modele z klasycznej serii przygód Kapitana Kirka i jego kompanów.My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?