Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Nowości Bandaia

Dodano: 2017-05-04    
« wstecz
Ci, którzy śledzą nowości modelarskie zapewne wiedzą, że światło dzienne ujrzał kolejny duży, świetny model z firmy Bandai. Oczywiście mowa tutaj o AT-AT w skali 1:144. Jest to naprawdę kawał świetnego modelu, który jakościowo nie odbiega od poprzednich modeli tego producenta.
Oczywiście na horyzoncie widać już kilka zapowiedzi modelarskich.
Oto czego można spodziewać się w najbliższych miesiącach.

Na pierwszy rzut idzie model Slave 1. Nie jest to reedycja wersji Boby Fetta. Będzie to wersja z Ataku klinów pilotowana przez Jango Fetta. Tym samym będzie ona posiadała wszystkie różnice względem wersji Boby.
Premiera koniec czerwca.

Dodatkowo, jako kolejny model z małych zestawów, będzie można nabyć model Jedi Starfightera, którym latał Kenobi w Ataku klonów. Model będzie dodatkowo posiadał pierścień nadprzestrzenny. Chodzą słuchy, że ten mały modelik będzie również w zestawie razem z wcześniej wspomnianym Slave 1.
Premiera prawdopodobnie koniec czerwca.

Z modelarskich wznowień, na pewno pojawią się ponownie Snowspeedery. Znany już model w skali 1:48 oraz jego mniejszy brat z zestawu z AT-ST w skali 1:144. Oczywiście nie różnią się one niczym poza tym, że wersja 1:48 będzie miała standardową, dołączaną do wszystkich aktualnie wypuszczanych modeli, podstawkę.
Premiera koniec maja.

I na koniec coś zupełnie nowego, czyli pierwsza figurka stricte z filmu Zemsta Sithów czyli sam Generał Grievous.
Oczywiście figurka będzie wykonana w skali 1:12.
Premiera jest przewidziana na koniec lipca.

My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?