Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Zapowiedź Sokoła Millennium

Dodano: 2017-06-01    
« wstecz
O Sokole Millennium w skali 1:72 od Bandaia było już słychać na targach modelarskich już w zeszłym roku. Była to jednak, jak w przypadku AT-AT, niszczyciela Gwiezdnego i kilku innych model jedynie dekoracja. Każdy miał nadzieję że modele zostaną wypuszczone na rynek, ale nikt nie wiedział czy to się stanie.
Jedna z nadziei modelarzy właśnie się ziściła.


Bandai zamierza wypuścić na rynek model Falcona w skali 1:72 już w lato tego roku.
Wszyscy, którzy w tym momencie krzyknęli "nareszcie" powinni wylać na siebie kubeł zimnej wody. Ale o tym za chwilę. Millennium Falcon będzie wydany w wersji z Nowej Nadziei. Chodzi o to, że nie będzie miał luków przedniego podwozia. Twórcy twierdzą, że jest to najprawdopodobniej najlepszy model zgodny z filmowym pierwowzorem jaki do tej pojawił się na rynku. Świadczy o tym również dopisek do modelu Perfect Grade określający najwyższą jakość produktów. Takie określenie pochodzi z modeli Gundam, gdzie tak określa się modele np. z metalowym wykończeniem i znacznie większą ilością, bardziej starannie wykończonych części.


Całość będzie posiadała oświetlenie LED tak w kokpicie, wieżyczkach oraz w dyszach silników. W kabinie, jako figurki, będzie można umieścić wszystkich bohaterów, jacy pojawili się w czasie Nowej Nadziei.

Teraz wiadomości mniej miłe. Model będzie kosztował 43000 Jenów. Czyli na przeliczenie ok 1400pln. Do tego dochodzi koszt przesyłki i cła, które w tym wypadku zdecydowanie będzie naliczone. Wszyscy ci, którzy narzekali na wysokie ceny Sokoła z Fine Molds, będą mieli ciężki orzech do zgryzienia, który model wybrać.
Drugą złą informacją jest to, że model będzie w wersji limitowanej. Bardzo limitowanej. Właściwie większość, która zostanie dopuszczona do sprzedaży będzie dostępna głównie poprzez Amazon.

Zapewne więcej informacji będzie pojawiać się w miarę zbliżającej się premiery modelu.

Poniżej kilka zdjęć modelu.

 My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?