Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:

Force Friday - Bandai

Dodano: 2017-09-03    
« wstecz
Początek września stał się niejako tradycją jeśli chodzi o nowości modelarskie i ogólnie zabawkarskie dotyczące tematu Gwiezdnych Wojen. Tak jak w zeszłym roku Bandai i Revell przedstawiły swoje nowości na nadchodzący okres czasu, w tym roku również obie te firmy przedstawiły propozycje modelarskie, które będzie można dostać do końca roku. Oczywiście wszystkie propozycje dotyczą zbliżającego się filmu czyli Ostatni Jedi. W tym wpisie przedstawię modele z Bandaia. Następny będzie poświęcony Revellowi.

I tak, oto lista modeli podzielona na okres wydania.

Wrzesień 2017
Pod koniec września zostaną wydane dwa modele.

Pierwszy z nich to:
Poe's Boosted X-Wing Fighter - 1:72
Praktycznie ten sam model jednak z elementem, który może zdradzić kawałek fabuły filmu The Last Jedi. Chodzi o dodatkowy silnik zamocowany na kadłubie. Tzw. dopalacz. Zapewne będzie to odpowiedź Ruchu oporu na nowy myśliwiec Kylo Rena - Silencer.


First Order Stormtrooper Executioner - 1:12
Nowy Stormtrooper Nowego porządku to kolejna wersja rozwojowa standardowego żołnierza obecnych czasów. Posiada on zmodyfikowany hełm, czarne malowanie niektórych elementów jak również nową broń.


Październik 2017

Blue Squadron Resistance X-Wing Fighter - 1:144
Październik przyniesie nam model X-Winga w skali 1:144. Jest to właściwie ten sam model, który mieliśmy do tej pory tylko w kolorach z wersji Poe, na niebieską. Jeśli ktoś chciał specjalnie przemalować T-70 na wersje zwykłego pilota, to teraz już nie musi tego robić.


Listopad 2017

W listopadzie dostaniemy trzy pozycje jeśli chodzi o statki z Ostatniego Jedi.

Millennium Flacon - 1:144
W gruncie rzeczy będzie to ten sam model co wypuszczony przy okazji premiery Przebudzenia Mocy, ale nie do końca. Bystre oczy fanów dojrzały, że zostały zmodyfikowane burty frachtowca na bardziej odpowiadające tym z filmu.


Blue Squadron Resistance X-Wing Fighter - 1:72

W przypadku tego modelu, modyfikacje będą głównie obejmowały droidy, które są umiejscowione w głównym gnieździe za kabiną pilota.


Resistance Vehicle Set - 1:350 Millennium Falcon, 2x 1:144 Resistance X-Wing Fighters
W listopadzie zostanie również wydany zbiorczy zestaw trzech modeli. Dwa X-Wingi 1:144 oraz Sokół Millennium w skali 1:350.


Grudzień 2017
Grudzień będzie sygnowany znakiem figurek.

Captain Phasma - 1:12
Pierwszą figurką w miesiącu będzie zmodyfikowana wersja Kapitan Phasmy, która będzie posiadała dodatkową pikę.


C-3PO & R2-D2 - 1:12
Drugą propozycję będzie zestaw droidów R2 i 3PO. Tym razem protokularny drid będzie posiadał już złotą nogę.


Jak widać do końca roku będziemy mieli możliwość nabycia właściwie jedynie reedycji modeli, które nawet jeśli cieszyły się zainteresowaniem, tym razem może nie wzbudzić takich emocji jak podczas pierwszej premiery.My lubimy ich, oni lubią nas:
Sluis Van Kit instructions
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?