Galaxy Kits - Forum

Modelarstwo plastikowe i kartonowe Star Wars, Star Trek, Sci-Fi, budowa, porady, akcesoria i narzędzia modelarskie

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-11-03 23:23:22

wacek80
Gość

"Grom"-scratch bez skali

Czołem!

Dziś zacząłem sobie nowy projekt...długofalowy (dosłownie i w przenośni) co prawda ale jest szansa że wyrobię się do lutego. Temat tego warsztatu jest jak dla mnie wysoce kultowy chociaż to raczej sensacja niż typowe SF. Ale do rzeczy...budował będę to cudo,zdjęcia z jutuba smile :

http://i417.photobucket.com/albums/pp258/wacek80/Grom/grom.jpg
http://i417.photobucket.com/albums/pp258/wacek80/Grom/gromII.jpg

Najprościej mówiąc , jest to łódź wyścigowa typu SCARAB  przerobiona na potrzeby serialu i filmu na prawdziwą maszynę wojenną. Występowała pod nazwą "Grom".Nie wiem jakim cudem mieścił się na niej pokój wielkości salonu. Z tego co pamiętam to posiadała dopalacz, działko typu gatling i wyrzutnię rakiet. "Grom" jest jednym z symboli mojego dzieciństwa (i zapewne nie tylko mojego) tak samo jak Airwolf , K.I.T.T. , Błękitny Grom , Viper , MacGyver i Drużyna A smile Dlatego jak tylko napotkałem w sieci na prosty model kartonowy tej łodzi bez długiego wahania zdecydowałem się na rozpoczęcie tego projektu. Chwilowo czasu mam jak na lekarstwo ale jak tylko zadyma  w pracy się zakończy to ruszę w jakimś zdrowym tempie. Na 100% wnętrza nie będzie ale wysuwane uzbrojenie raczej tak smile Jak się uda to będzie małą niespodzianka ale nie zdradzę bo jeszcze nie wyjdzie i się zbłaźnię smile Jak sklecę jakieś pierwsze elementy to wstawię zdjęcia smile

#2 2010-11-04 08:35:06

Jacer
Użytkownik
Od: Kamienna Góra

Re: "Grom"-scratch bez skali

To jest ten Grom, który ma coś wspólnego z Hulk'iem (nie, nie tym zielonym), czy mi się seriale pokićkały wink ?

JACer Zone

#3 2010-11-04 08:51:11

Peter_D
Użytkownik
Od: Łódź
Serwis

Ooo Thunder from paradise!
Dawno ten film do mnie nie wracał, ale pamiętam, że zawsze go oglądałem z zaciekawieniem.
Z takim samym zainteresowaniem będę śledził Twój wątek, jak powstaje Grom smile

#4 2010-11-04 10:30:16

wacek80
Gość

Jacer napisał:

To jest ten Grom, który ma coś wspólnego z Hulk'iem (nie, nie tym zielonym), czy mi się seriale pokićkały wink ?

Dokładnie ten GROM którego Hulk zbudował (podobno) big_smile

#5 2010-11-05 08:40:03

Peter_D
Użytkownik
Od: Łódź
Serwis

A jeszcze takie głupie pytanie, czy będziesz malował go w wersji polskiej? wink
Oczywiście domyślam się, ze nie, ale wolałem się upewnić wink

Stopka forum