Galaxy Kits - Forum

Modelarstwo plastikowe i kartonowe Star Wars, Star Trek, Sci-Fi, budowa, porady, akcesoria i narzędzia modelarskie

Nie jesteś zalogowany.

#1 2012-06-11 22:59:53

Stele
Użytkownik

MC80 "Liberty"

Realizacja odwiecznego marzenia i jednocześnie syzyfowa praca. Kalamariański krążownik z kartonu i dużej ilości szpachli. Jedyny jego atut, to brak symetrii kadłuba i duża ilość narośli, które mam nadzieję ukryją partactwo wykonania, bo oczywiście bez skrzywienia spiralnego znowu się nie obyło.
Na dzień dzisiejszy ukończyłem podstawową bryłę kadłuba. Oczywiście ma pełno ubytków, ale te będę łatał w miarę potrzeby przy doklejaniu kolejnych wypustek, bo i tak nie raz się jeszcze obrypie, a i spód będzie trzeba równać po wmontowaniu hangarów.
Zdjęcie tylko jedno, brzydkie, poglądowe, bo na razie i tak nie ma czego oglądać.
http://img407.imageshack.us/img407/465/p1010217m.jpg

Prędko postępów się nie spodziewajcie. Jak w tym roku skończę, to będzie dobrze. wink

Jako że bryła obła i skomplikowana, wspomogłem się pepą przy projektowaniu, sporo ucząc się o modelowaniu 3d przy okazji. To, co widać powyżej, pomijając kilka poprawek, mam na siatkach i mogę się podzielić. Nie jest to jednak w żadnym razie wycinanka, więc na główną się nie nadaje.

Stopka forum