Galaxy Kits - Forum

Modelarstwo plastikowe i kartonowe Star Wars, Star Trek, Sci-Fi, budowa, porady, akcesoria i narzędzia modelarskie

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-01-18 11:26:37

Aleksander Zielony
Użytkownik

Moja półeczka.

Oto moja półka w szafie przeznaczona na modele S-F. Mam cichą nadzieję na zrobienie zdjęć kolejnych modeli i prezentację ich na forum. Chociaż może, Wy wybierzecie następny model do przedstawienia, zapraszam do małej ankiety co mam pokazać następne w galerii.

http://i236.photobucket.com/albums/ff72/A_Zielony/Star_Wars/DSC00025a.jpg

Czekam na głosy, a potem zrobię zdjęcia i opiszę ten model, który wybierzecie.

Pozdrawiam
Olek

#2 2009-01-18 21:11:35

Piotrek W.
Użytkownik

Re: Moja półeczka.

No to ja bym poprosił o Jedi Starfightera, bo jak widać też go próbuje skończyć i jeszcze X-winga tego z otwartą owiewką smile. A potem Interceptora bo jeszcze go nie mam. No i Orła bo to serial mojego dzieciństwa big_smile
Piotrek

#3 2009-01-18 21:31:23

Aleksander Zielony
Użytkownik

Piotrek W. napisał:

No to ja bym poprosił o Jedi Starfightera, bo jak widać też go próbuje skończyć i jeszcze X-winga tego z otwartą owiewką smile. A potem Interceptora bo jeszcze go nie mam. No i Orła bo to serial mojego dzieciństwa big_smile
Piotrek

Hejka

Jedi Starfighter jest tragiczny, ale go pokażę żeby przestrzec przed moimi błędami. Poprostu kalki rozpłynęły się podczas klejenia, dlatego nie ma pierścienia nadprzestrzennego. Mam już drugi model i tam wszystko będzie malowane od początku. Otwarty X to mój drugi w kolekcji i drugi numer z czerwonej eskadry, model został zbyt pobrudzony, ale udało się V miejsce na imprezie w Mosonmagyarovar zdobyć. Choć do Twojego modelu z konkursu daleko mi jeszcze, może tego w 48 tak zrobię. Co do Orła to wersja VIP jest opisana i obfotografowana w recenzjach, jest to gotowiec, ale zachował skalę, gdyż staram się by kolekcja była w jednej skali.

Olek w nieMOCY leżący.

#4 2009-01-19 09:24:13

Peter_D
Użytkownik
Od: Łódź
Serwis

Łał...rewelacja...Bardzo ładna kolekcja...

Ten drugi Orzeł Laboratoryjny to z firmy WARP? Dobrze kojarzę?

ja mam tego z Ertla...słabo wykonany, ale i tak rarytasik wink

Natomiast jeśli chodzi o to który model chciałbym zobaczyć następny to osobiście oscylowałbym właśnie za tym Orłem, Starfighterem, Interceptorem i drugim X-wingiem smile

P

Stopka forum