Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:
Home page > Recenzje modeli > AT-AT od Master Replicas

AT-AT od Master Replicas


Informacje
Dodał:Peter_D

Opis modelu:
Kolejna świetna recenzja modelu z Master Replicas autorstwa Pistoleta, który podsyłał nam już nie raz recenzje replik CODE 3 z Gwiezdnej sagi.
Oto co pisze na temat maszyny kroczącej od MR.
----------------------------------
Model wykonany przez Master Replicas w limitowanej ilości 1000 sztuk. Według certyfikatu jest to kopia 19-to calowego modelu użytego do filmu.A więc wysokość to 46cm., a długość ok.56cm. Model wykonany jest chyba z żywicy na metalowyn szkielecie(moje domysły). Model przykręca się do specjalnej podstawy i przykrywa akrylowym kloszem, który jest dołączony wraz z repliką. Strasznie to wszystko ciężkie(na oko to jakieś 18-20kg.). Zdjęcia nie oddają w pełni uroku pojazdu,który na "żywo"robi naprawdę kolosalne wrażenie. Model oczywiście całkowicie wyprzedany i można go nabyć jedynie na rynku wtórnym. Niestety cena jaką trzeba zapłacić za ten model do niskich nie należy. W momencie pojawienia się w sklepach kosztował około 1200$. Ja swój kupiłem od znajomego kolekcjonera, który akurat potrzebował gotówki i kosztował mnie mniej więcej tyle, bo 3500zł+benzyna tam i z powrotem do Wrocławia.
Pokrewne tematy na forum
Zaproszenie na Master Truck 2010
30" papierowy model AT-AT
AT-AT walker V
[Warsztat] AT-AT Walker z AMT czyli próbuję skończyć co zacząłem
AT-AT Blizzard 1 - F-toys 1:144
Kartonowe modele AT-AT do dioramy Bitwa o Hoth
Master Truck 2012
[ZPGB] AT-AT Walker z AMT

Dodał: Krzysztof Wencel13
No no powżny kawał Maszyny Super sprawa.
My lubimy ich, oni lubią nas:
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?