Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:
Home page > Wasze modele > Zmodyfikowany potrolowiec policyjny SLAVE 1 firmy AMT/ERTL

Zmodyfikowany potrolowiec policyjny SLAVE 1 firmy AMT/ERTL


Informacje
Dodał:Krzysztof Wencel13
Producent:AMT/ERTL
Wymiary:dł 26 wys 10 szr 24

Opis modelu:
Przedstawiam model z uniwersum Star Wars, jest to pojazd jednego z ciekawszych postaci tego filmu czyli łowcy nagród BOBA FETA. Zmodyfikowany policyjny patrolowiec, poskładany jakieś 15 lat temu, były to czasy pierwszych modeli SW pokazujących się w naszych sklepach modelarskich, jak na firmę AMT/ertl był zrobiony w miarę dokładnie. Pokusiłem się by nieco rozwinąć walory modelu, wiec dorobiłem mu palące się silniki, które włączają się po kolei( patrząc w pozycji pionowej najpierw dół potem góra)
Oryginalnie jest dodany zamrożony Han Solo w ładowni.
Ogólnie model oceniam jako dobry.
Pokrewne tematy na forum
Stap with Battledroid - AMT/Ertl
[amt/ertl] Darth Vader's Tie x1
Sprzedam-POJAZD FIRMY NITTO W SKALI 1/76
[K]Model X-winga w skali 1:43 firmy MPEC/ERTL
[k] Pockety - Tie fighter/Slave/Star Destroyer
Slave-1 Jango Fett 1/72 Fine Molds
NISZCZYCIEL IMPERIALNY FIRMY JAPOŃSKIEJ ANIGRAND w skali 1: 2256
SLave1
TIE FIGHTERS z AMT/ERTL
Trade Federation Tank AMT/ERTL

Dodał: Krzysztof Wencel13
Już odpowiedam na nurtujące Cię pytania Peter D. Co do części to faktycznie owiewka wymaga troche pracy, i miejsce połączenia górnego kadłuba z dołem w jednym z przednich połączeń wymaga szpachlówki mimo to oceniam model jak na AMT/ertl na dobrze zrobiony. Jeśli miałeś do czynienia z wahadłowcem imperialnym z AMT to SLAVE 1 jest dużo przyjemniejszy w składaniu. Wkońcu to tylko AMT. Teraz silniki, model jest zasilany dwoma bateriami AA-LR6 twz "paluszkami" 1,5V wśodku zabudowany jest prosty układzik elektroniczny który steruje 4 diodami LED ( niestety nie posiadan już schematu), po dwie na każdy silnik. Efekt równomiernego świecenia otrzymałem naklejając na diody kawałki przeźroczystej ramki z owiewki.
Dodał: Peter_D
O proszę, super wyszło. Napisz plis jak było z pasowaniem części w Ertlu. Słyszałem różne opowieści, że to owiewka nie pasuje, że części też lipne...Mam taki na składzie i zastanawiam się czy go rozpakowywać ;)
Aaa i napisz coś o oświetleniu jak robiłeś. Ciekaw jestem jak przebiegały prace, zwłaszcza jeśli chodzi o górny silnik. Bardzo fajnie, równomiernie się pali.
My lubimy ich, oni lubią nas:
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?