Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:
Home page > Recenzje modeli > Delta 7b (Revell easy kit)

Delta 7b (Revell easy kit)


Informacje
Dodał:sternik
Producent:Revell
Cześci:34
Wymiary:20,5

Opis modelu:
Historia
Rozwojowa wersja myśliwca Aethersprite Delta 7
z powiększonym kadłubem i miejscem na gniazdo dla w pełni "samodzielnego" robota astronawigacyjnego typu R. Zaprojektowany przez jednego z najlepszych konstruktorów statków – Walexa Blissexa .Ten ośmiometrowy myśliwiec został wyposażony w lekkie tarcze, oraz cztery laserowe działka. Ponieważ myśliwiec był zbyt mały na zamontowanie w nim oddzielnego hipernapędu dodatkowo zaprojektowano pierścień TransGalMeg Industries posiadający własny napęd nadprzestrzenny, do którego bez problemu można było umocować myśliwiec. W przypadku konieczności lądowania w niedostosowanych dla tej maszyny miejscach, pierścień ów może być pozostawiony na orbicie, z reguły odłącza się go też na czas walki. Używany głównie przez Jedi.
Model
Jak większość modeli z serii easy kit, Delta nie jest pozbawiona niestety błędów. Po przeliczeniu wychodzi, że model został opracowany w skali 1:40,ale jednostka R jest juz w skali 1:37, a sama figurka w 1:50.Złożenie modelu wg. instrukcji bez przeróbek i użycia kleju mimo, że przy niektórych częściach byłby naprawdę przydatny zajmuje około 10 min . Model świetnie nadaje się dla młodszych fanów SW wchodzących dopiero w modelarskie hobby ale może tez być dobrym zestawem wyjściowym do przeróbek i poprawek dla wprawnego modelarza.
Pokrewne tematy na forum
Tie Interceptor revell easykit pocket
Eta-2 Revell easykit pocket
Snowspeeder Revell easy-kit
[warsztat] Diorama z dwoma Tie-Interceptorami ,Revell Easy-kit Pocket
TIE Interceptor Revel easy kit
Droid Tri FIghter- revell easy kit
Delta Class JV-7 Eskort shuttle
[GALERIA] Diorama z dwoma Tie-Interceptorami ,Revell Easy-kit Pocket
X-wing revell easykit pocket
Obi-Wan's Jedi Starfighter (Revell)

My lubimy ich, oni lubią nas:
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?