Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:
Home page > Recenzje modeli > Armoured Personnel Carrier 1/35 (HALCYON)

Armoured Personnel Carrier 1/35 (HALCYON)


Informacje
Dodał:Krzysztof Wencel13
Producent:HALCYON
Wymiary:OKOŁO 25 CM

Opis modelu:
Witajcie Szanowny Koledzy.
Przedstawiam Model Firmy Halcyon, a jest nim Transporter Opancerzony M577 Armoured Personnel Carrier używany przez Marines. Przenoszony na powierzchnie planety za pomocą promu zrzutowego UD4L Dropship.
Pudełko, wykonane z białej tektury z naklejonym na górną oraz boczną część wydrukiem Modelu jak by naklejona z boku naklejka kodem kreskowym pomyślałbym ze gość wali w domu sam te modele.

Wypraski modelu w sumie 4 sztuki oryginalnie zapakowane w folie, instrukcja prosta i przejrzysta, ilość części – niewiele. Model łatwy w budowie nawet bez instrukcji. Sam model to tylko „skorupa” zewnętrzna mająca około 24 cm długości z dobrze odwzorowanymi elementami pancerza. Nad wnętrzem będę musiał sam popracować. Części wyglądają na dobrze odlane, choć w niektórych miejscach plastik ma fakturę z wysokim połyskiem.

Koszt modelu na Ebayu wynosił od 35 $ do 750$, w sumie były 3 sztuki tego modelu, mnie udało kupić się go za 35 $ plus 120 zl dowalili mi cła, ale w sumie opłacało się.
Pokrewne tematy na forum
HMS Zinnia – 1/350
[Warsztat] 1/35 SEG-88 Easy Rider - MaK
CSS Hunley - 1/35
Bitte Recht Freundlich - 1/35
WWI ( SF) "BEHEMOT" 1/35
La Ratatouille - 1/35
Powstanie Warszawskie - 1/35
Eastern Defence - 1/35
[In-Box] - Animals Sets - Mantis Miniatures - 1/35
Star Trek Bird of prey Amt 1/350

My lubimy ich, oni lubią nas:
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorw.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?