Rejestracja | Niezalogowany |
Wyszukaj w serwisie:
Home page > Recenzje modeli > INDIANA JONES

INDIANA JONES


Informacje
Dodał:Krzysztof Wencel13
Producent: SIDESHOW
Wymiary:ok 30 cm

Opis modelu:
Oto nowy zakup. Figurka firmy SIDESHOW w skali 1/6 kultowego bohatera INDIANA JONES w tej wersji z filmu Poszukiwacze Zaginionej Arki.

Figurka bardzo dokładnie ma odwzorowaną twarz Harrisona Forda , wymienne dłonie dwa pejcze, jeden rozwinięty drugi pozwijany, wymienną głowę bez kapelusza oraz kapelusz osobno. Do kompletu dodany jest bożek, który Indi zabiera na początku filmu ze świątyni oraz worek z piaskiem (niestety w wersji plastikowej) ale taki komplet daje możliwość zrobienia postumentu z filmu w momencie zamiany piasku na figurkę bożka.

Postać ubrana jest w elegancko obszytą odzież, w kurtce nawet jest zamek błyskawiczny. Całość w podwójnym zamykanym pudełku. Postać jest cała ruchoma wiec można ustawić ją w dowolny sposób, jestem z niej bardzo zadowolony, dołączyła do mojej skromnej kolekcji figurek filmowych.

Dodał: Archelaos
Główka jest świetna, bo Sideshow ma doskonałego rzeźbiarza - tutaj link do jego galerii na dA. Naprawdę warto obejrzeć jego dzieła "na surowo"
http://trevorgrove.deviantart.com/
http://trevorgrove.deviantart.com/gallery/
My lubimy ich, oni lubią nas:
Autor strony nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez ich autorów.
  home-co nowego? / recenzje modeli / wasze modele / porady techniczne / wzorce / praca w toku / pobierz / forum / pytania?